ساحره پورتوبلو...

خیلی ها پائلو کوئلو رو به عنوان یه نویسنده جهانی و بزرگ نمیدونند چون اعتقاد دارن نوشته هاش از ادبیات زیبا و خیره کننده خالیه.حتی من با چند تا برزیلی که هم ملیت کوئلو  هستند صحبت کردم و تقریا هیچکدوم ازش به عنوان نویسنده اسم نمی بردند بلکه ساحره صداش میزدند.

اما پائلو کوئلو تو ایران و حتی کانادا برای کتابخوان ها شناخته شده است و طرفداران زیادی داره.

و من هم یکی از کسانی هستم که از خوندن کتابهاش لذت می برم...

هر وقت که گیجم و سر دو راهی موندم و دنبال جواب می گردم یه جور مرموزی یه کتاب جدید ازش به دستم می رسه که جواب خیلی چیزها رو بهم میده.

مثلا همین الان که گیج شناخت خودم بودم و دارم ساحره پورتوبلو رو میخونم...

(قلمی که اکنون این ابیات را با آن می نویسی فقط ابزار است آگاهی ندارد از میل کسی پیروی می کند که آن را در دست دارد.و این شبیه چیزی است که زندگی می نامیم.در این دنیا آدمهای زیادی هستند که وظیفه ای را انجام میدهند بی آنکه بفهمند دستی نامرئی است که آنها را هدایت می کند.

در این لحظه در دستان تو در قلمی که هر حرف را رسم می کند تمام معنویات روح تو قرار دارد سعی کن اهمیتش را بفهمی...)

                                                         ساحره پورتوبلو

/ 5 نظر / 9 بازدید
نازيلا

بارون که مياد همه ميگن : لطافت بارون .. اما من ميگم عشقبازی آسمون ( الياس )

نازيلا

امشب حالم خيلی بده نيلو .. لايک خيلی خيلی خيلييييييييييييييييييييييی

کنستانتين

salam manm moafegham ba shoma kheli vaght ni ke paolo romishnasam amma mido0nid ba kho0ndane alchemist divo0neye neveshtanesho fekrash shodam kheli ghashango jado0i minevise brida mano gij karde daram mikho0namesh amma ye hesso hale ajibi bem das dade vaghti shoro0eshkardam soalaye jadido ziad , ghashang minevise mage na!! mersi khoshgel neveshtid moafagh bashid